Breaking news

#ट्याग:

गायक राजेशपायल राईद्वारा संचारमाध्यमका खबरप्रति आपत्ति, झुटाे भएकाे दाबी

२०७९ फागुन २५ बिहिबार

चर्चित गायक राजेश पायल राईको व्यक्तिगत विवरण र झुटा तथ्य संचारमाध्यमले प्रकाशन गरेको भन्दै आपत्ती जनाएका छन् । सामाजिक सञ्जालमा प्रतिकृया दिदै राईले प्रमाण पु¥याए पाउमा शिर राख्ने लेखेका छन् । उनले लेखेका छन्,‘गम्भिर आपती प्रमाण ल्याउनु भयो भने तपाईंको पाउमा मेरो शिर राखी दिन्छु ।’


एउटा स्टाटसकै भरमा गाली गलौजा गरेको, बिना प्रमाण मानहानी गरेको, तुच्छ भाषा प्रयोग गरेको भन्दै उनले असन्तुष्टि व्यक्त गरेका हुन् । ‘घटना भएको भए बच्चालाई अस्पताल लगेको होला ? नलेगेनी हिजो खन्याको तातो पानी त पक्कै पानी फोका ऊठ्यो होला? रातो दाग होला ? घाऊ होला ? प्रमाण ल्याउनुस् ।’ उनले भन्दै लखेका छन् ।


उनले आफ्नो नाम प्रयोग गरेर पत्रकारको चुल्हो बल्छ भने आफू खुशी नै हुने उल्लेख गरेका छन् । उनले आउँदा दिनमा आफूमाथि यस्तै कुनै षड्यन्त्र भयो भने आश्चार्य मान्नु पर्ने छैन भन्दै आक्रोस पोखेका छन् लोकप्रिय समाचार